AKTUALNOŚCI

Informacja dla osób poszukujących swojej dokumentacji osobowo-płacowej

Emerytura to Twoje pieniądze, Twoja przyszłość. Poszukujesz dokumentacji dotyczącej Twojego zatrudnienia i wyczerpały się wszystkie możliwości dotarcia do niej? Zadzwoń lub napisz do Oddziału Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku. Istnieje od 2004 roku, a od 2013 jest częścią Archiwum Państwowego w Warszawie. Przechowuje on i udostępniania dokumentację z nieistniejących już zakładów pracy. Pomaga też w odnalezieniu akt – na podstawie Ogólnopolskiej Bazy Miejsc Przechowywania Dokumentacji Osobowej i Płacowej Pracowników.
Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu (22) 724 76 05 lub napisz na adres mailowy apw.milanowek@warszawa.ap.gov.pl, ewentualnie skorzystaj ze skrytki EPUAP lub poczty tradycyjnej. W takim przypadku napisz na adres: Archiwum Państwowe w Warszawie, Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku, ul. Stefana Okrzei 1, 05-822 Milanówek

9 lut 2023
Czytaj więcej  

DZIEŃ DARCZYŃCY W ARCHIWUM PAŃSTWOWYM W WARSZAWIE

W najbliższy wtorek (6 grudnia), już po raz trzeci obchodzić będziemy w Archiwach Państwowych ogólnopolski Dzień Darczyńcy, który został ustanowiony przez Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych w 2020 r.

Jego założeniem jest podziękowanie i uhonorowanie wszystkich darczyńców Archiwów Państwowych, którzy przekazali do zasobu tych archiwów w całej Polsce swoje własne zbiory, jak również ugruntowanie i rozwinięcie tej współpracy, a przez to zachęcenie kolejnych osób do podzielenia się z archiwami państwowymi swoimi archiwami rodzinnymi.

2 gru 2022
Czytaj więcej  
Anna-i-Feliks-Broszkowscy.

Dzień Darczyńcy 06.12.2022

W dniu 6 grudnia (wtorek) obchodzimy ogólnopolski Dzień Darczyńcy, ustanowiony dla uhonorowania wszystkich osób, które przekazały rodzinne dokumenty do archiwów państwowych.

30 lis 2022
Czytaj więcej  

Informacja o dostępie ewidencji łowickiego zasobu

Informacja o dostępności ewidencji zasobu byłego oddziału w Łowiczu

Informujemy, że w związku ze zmianami reorganizacyjnymi Archiwum Państwowego w Warszawie, od dnia 27 grudnia 2022 roku do 28 lutego 2023 roku, ewidencja łowickiego zasobu archiwalnego nie będzie dostępna na stronie www.szukajwarchiwach.gov.pl

Inwentarze oraz spisy zespołów w wersji tradycyjnej dostępne będą w siedzibie dotychczasowego oddziału: ul. 3 Maja 1, 99-400 Łowicz, tel. 46 837-39-86, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00.

Przepraszamy za związane z tym niedogodności. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować.

29 lis 2022
Czytaj więcej  

Informacja o funkcjonowaniu czytelni Archiwum Państwowego w Warszawie

Uprzejmie informujemy, że od 1 czerwca 2022 r. Czytelnie Archiwum Państwowego w Warszawie są czynne:

10 lis 2022
Czytaj więcej  

 

MObywatelCyfryzacja KPRMFundacja Widzialni

Strona została opracowana w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

 

Skip to content