Wyszukiwarki

21 lip 2021 Powrót

Szukaj w Archiwach

Wykaz zespołów archiwalnych zeskanowanych w całości lub częściowo, które są dostępne na portalu Szukaj w Archiwach.

 


 

Wyszukiwarki

Listy ekshumowanych – AP Warszawa

Listy ekshumowanych na terenie Warszawy w latach 1945-1947. Baza jest zamknięta. Możliwość obejrzenia skanów oryginałów w wynikach wyszukiwania.

 

Księgi rejestrowe RHA – AP Warszawa

Baza firm zarejestrowanych w Warszawie w latach 1917-1946, w tzw. rejestrze handlowym Dział “A”. Baza danych jest otwarta.

 

Książki o aktach stanu cywilnego

Fragmenty książek “O aktach stanu cywilnego, pismo z polecenia Jaśnie Wielmożnego Radcy Tajnego P. Muchanow […] dla użytku osób utrzymujących akta stanu cywilnego, ułożone”, Warszawa 1858, oraz “Podręcznik dla użytku osób utrzymujących akta stanu cywilnego”, ułożył A. K., Płock 1894.

 

Jewish Records Indexing – Poland

Baza danych zawierająca 4 mln wpisów z ponad 500 miast z terenu Polski dotycząca osób wyznania mojżeszowego, utworzona na podstawie m.in. zasobu archiwów państwowych, w tym APW

 

Genealodzy pl

Bazy danych zamieszczone na stronach Polskiego Towarzystwa Genealogicznego.

 

Oddział Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku: Wyszukiwarki

Miejsca przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców

W bazie zamieszczono dane o dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców przechowywanej w archiwach państwowych, urzędach administracji centralnej i terenowej oraz u przedsiębiorców i innych przechowawców, którzy prowadzą w tym zakresie działalność gospodarczą.

 

Oddział w Grodzisku Mazowieckim: wyszukiwarki

Indeksy metrykalne – APW Oddział w Grodzisku Mazowieckim

Baza danych aktów metrykalnych ze zbiorów grodziskiego oddziału APW. Baza jest otwarta i systematycznie uzupełniana nowymi wpisami.

 

Oddział w Pułtusku: wyszukiwarki

Indeksy metrykalne – APW Oddział w Pułtusku

Baza danych aktów metrykalnych ze zbiorów pułtuskiego oddziału APW. Baza jest otwarta i systematycznie uzupełniana nowymi wpisami.

Sekcja w Łowiczu

Księgi meldunkowe – APW Sekcja w Łowiczu

Baza danych zapisów z ksiąg meldunkowych miasta Łowicza z lat 1920-1950. Baza jest otwarta i systematycznie uzupełniana nowymi wpisami.

 

 

MObywatelCyfryzacja KPRMFundacja Widzialni

Strona została opracowana w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

 

Skip to content