Zasady udostępniania

23 cze 2021 Powrót

Zasady udostępniania: regulacje

Zasób Archiwum udostępniany jest codziennie (poniedziałek-piątek) w Pracowni Naukowej (zobacz regulamin), w oparciu o Zarządzenie nr 24 Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych z dnia 18 maja 2017 r. w sprawie organizacji udostępniania materiałów archiwalnych w archiwach państwowych. Z materiałów można korzystać we własnym imieniu lub charakterze upoważnionych pełnomocników osób lub instytucji. Użytkownicy mają do dyspozycji dostępne pomoce archiwalne, mogą również zamawiać reprodukcje. Osobiste korzystanie z zasobu możliwe jest po wypełnieniu Zgłoszenia Użytkownika i odesłaniu go do Archiwum, którego akta chcą Państwo przejrzeć.
 

Czytaj więcej  

 


Zgłoszenie Użytkownika Zasobu Archiwalnego

Zgłoszenie Użytkownika Zasobu Archiwalnego (wersja do druku):
ZUZA – Archiwum Państwowe w Warszawie

Wersje dla Oddziałów zamiejscowych (wersje do druku):
ZUZA – Oddział w Grodzisku Mazowieckim
ZUZA – Oddział III udostępniania zasobu archiwalnego: Sekcja W Milanówku
ZUZA – Oddział w Mławie
ZUZA – Oddział w Otwocku
ZUZA – Oddział w Pułtusku

 

Czytaj więcej  

 


Regulamin

Regulamin korzystania z materiałów archiwalnych w Pracowniach Archiwum Państwowego w Warszawie w stanie epidemii SARS-Cov-2 stanowi załącznik nr 1 Zarządzenia nr 4/2020 Dyrektora Archiwum Państwowego w Warszawie.

Regulamin korzystania z materiałów archiwalnych w pracowniach Archiwum Państwowego w Warszawie stanowi załącznik nr 1 Zarządzenia nr 15/2017 Dyrektora Archiwum Państwowego w Warszawie.

 

Czytaj więcej  

 


 

MObywatelCyfryzacja KPRMFundacja Widzialni

Strona została opracowana w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

 

Skip to content