Udostępnianie

23 cze 2021 Powrót

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat zasad korzystania ze zbiorów Archiwum Państwowego w Warszawie. Znajdą tu Państwo m.in. poradniki oraz formularze pomocne w poprawnym sformułowaniu podania.

Zapraszamy także do wypełnienia ankiety, która pozwoli nam poznać Państwa opinie i oczekiwania względem jakości usług prowadzonych przez naszą instytucję w celu ich poprawy.

 

Ankieta dotycząca badań satysfakcji i oczekiwań klienta w Archiwum Państwowym w Warszawie.

Dążąc do polepszenia jakości usług świadczonych dla Państwa przez naszą instytucję, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, której analiza pozwoli na poznanie Państwa opinii i potrzeb oraz dokonanie odpowiednich zmian.

Ankietę w formacie doc. należy wydrukować i wypełnić w tradycyjny sposób, drugą można wypełnić w komputerze  i przesłać pocztą elektroniczną na adres archiwum@warszawa.ap.gov.pl

 

Ankieta.pdf – wersja do druku

Ankieta.doc – wersja elektroniczna

 

Dziękujemy za wypełnienie i przesłanie ankiety.

 


 

Komunikat

Informujemy, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac: odkwaszania, digitalizacji oraz ewidencji, z udostępniania wyłączone zostały następujące zespoły:

Urząd Szefa Okręgu Warszawskiego, nr zespołu 482, mikrofilmy;
Wydział Pomiarów Zarządu Budowy Kanalizacji i Wodociągów [Plany Lindleya], nr zespołu 1001.
Ww. materiały będą udostępniane z chwilą zakończenia przeprowadzonych prac.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

MObywatelCyfryzacja KPRMFundacja Widzialni

Strona została opracowana w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

 

Skip to content