AKTUALNOŚCI

Naczelny Dyrektor Archiwów Państwowych dr Paweł Pietrzyk i dyrektor Archiwum Państwowego w Warszawie Magdalena Wiercińska

Magdalena Wiercińska nowym dyrektorem AP w Warszawie

Naczelny Dyrektor Archiwów Państwowych dr Paweł Pietrzyk powołał Panią Magdalenę Wiercińską na stanowisko dyrektora Archiwum Państwowego w Warszawie. Nowa dyrektor zacznie pełnić funkcję 14 listopada br.

5 lis 2022
Czytaj więcej  

Konkursu „Najstarsze zdjęcie z rodzinnego archiwum” ogłoszony przez otwocki oddział

Otwocki oddział Archiwum zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Najstarsze zdjęcie z rodzinnego archiwum. Konkurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych. Trwać będzie do 18 listopada br.

3 paź 2022
Czytaj więcej  
Dzień Archiwisty

Dzień Archiwisty 30.09.2022

W dniu 30 września (piątek) obchodzimy Dzień Archiwisty. Z tej okazji serdecznie zapraszamy Państwa do Archiwum Państwowego w Warszawie w godzinach od 11.00 do 15.00. Odbędą się konsultacje genealogiczne dla domowych archiwistów.

29 wrz 2022
Czytaj więcej  

VI Ogólnopolska Konferencja Archiwistów i Historyków „Educare necesse est…. (21–22 września 2022)

Już jutro, tj. 21 września br. (środa), spotykamy się na VI Ogólnopolskiej Konferencji Archiwistów i Historyków z cyklu „Educare necesse est….. Temat tegoroczny „My wśród obcych, obcy wśród nas od średniowiecza do końca XX w.” nawiązuje do skomplikowanych losów migrantów.

20 wrz 2022
Czytaj więcej  

„Truskawki w Milanówku” — Oddział w Grodzisku Mazowieckim Archiwum Państwowego w Warszawie partnerem...

Oddział w Grodzisku Mazowieckim Archiwum Państwowego w Warszawie po raz kolejny został partnerem Mistrzostw Milanówka w Scrabble „Truskawki w Milanówku”. W tym roku ten ogólnopolski turniej, przyciągający krajową czołówkę scrabblistek i scrabblistów, odbędzie się już po raz szesnasty (25–26 czerwca).

23 cze 2022
Czytaj więcej  

 

MObywatelCyfryzacja KPRMFundacja Widzialni

Strona została opracowana w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

 

Skip to content