Środkowoeuropejskie Spotkania Genealogiczne w Warszawie

4 cze 2019

Archiwum Państwowe w Warszawie wraz z Warszawskim Towarzystwem Genealogicznym serdecznie zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji genealogicznej.

Naszym celem jest stworzenie forum wymiany wiedzy z zakresu genealogii w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Pragniemy corocznie zapraszać do Warszawy archiwistów i genealogów z zagranicy i specjalistów z Polski. Chcemy, żeby spotkanie to przyczyniło się do wymiany doświadczeń genealogów z krajów, które łączy nie tylko sąsiedztwo, ale także wielokierunkowe migracje i mieszanie się ludności.

Szczególnie serdecznie zapraszamy genealogów mających przodków lub krewnych poza granicami obecnej Polski w tym na dawnych Kresach i w Europie Zachodniej. Patronem Honorowym wydarzenia jest Naczelny Dyrektor Archiwów Państwowych dr Paweł Pietrzyk.

Kiedy: 15-16 czerwca 2019 r

Miejsce Dom Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25, Warszawa

Udział: udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja na stronie Warszawskiego Towarzystwa Genealogicznego, liczba miejsc ograniczona.

Wykłady z języków obcych będą tłumaczone.

Pliki do pobrania

Galeria


Powiększ zdjęcie

Autor: Rafał Sztarski

Data utworzenia: 2019-06-04

Data publikacji: 2019-06-4

Liczba odwiedzin: 372

 

MObywatelCyfryzacja KPRMFundacja Widzialni

Strona została opracowana w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

 

Skip to content