VI Ogólnopolska Konferencja Archiwistów i Historyków „Educare necesse est…. (21–22 września 2022)

20 wrz 2022

Już jutro, tj. 21 września br. (środa), spotykamy się na VI Ogólnopolskiej Konferencji Archiwistów i Historyków z cyklu „Educare necesse est….. Temat tegoroczny „My wśród obcych, obcy wśród nas od średniowiecza do końca XX w.” nawiązuje do skomplikowanych losów migrantów.

Konferencja odbywać się będzie równolegle w trybie stacjonarnym  oraz online. Obrady rozpoczynają się o godzinie 9.00 (i w środę, i w czwartek).

Do udziału w obradach stacjonarnych zapraszamy do siedziby Archiwum Głównego Akt Dawnych (AGAD) w Warszawie przy ulicy Długiej 7 (pierwsze piętro, pracownia naukowa).

Do udziału online wystarczy skopiować ten oto link: https://meet.google.com/kez-xmfg-krt 

I wkleić go do przeglądarki internetowej.  Organizatorami konferencji tradycyjnie już są następujące instytucje: Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego, Instytut Pamięci Narodowej, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie, Archiwum Główne Akt Dawnych oraz Archiwum Państwowe w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z dołączonym programem.

                           

 

 

Autor: Łukasz Paluch

Data utworzenia: 2020-06-22

Data publikacji: 2022-09-20

Liczba odwiedzin: 557

 

MObywatelCyfryzacja KPRMFundacja Widzialni

Strona została opracowana w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

 

Skip to content