Promocja książki w Łowiczu – fotorelacja

17 paź 2018

W sali Urzędu Stanu Cywilnego przy Łowickim Ośrodku Kultury odbyła się w dniu 16 października 2018 r. promocja książki Tadeusza Gumińskiego „Na drodze do wolności. Polska Organizacja Wojskowa i 11 listopada 1918 r. w Łowiczu”, którą podał i przygotował do druku kierownik łowickiego oddziału APW Marek Wojtylak. Jej promocję zorganizowano jako jedno z łowickich wydarzeń towarzyszących jubileuszowi 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Promocję poprowadził prezes ŁTPN dr Tadeusz Żaczek. O autorze książki opowiadali kol. Marek Wojtylak, Alina Owczarek-Cichowska – były kierownik Stacji Naukowej MOBN w Łowiczu oraz dr Henryk Zasępa i Aleksander Niebudek, z którymi przyjaźnił się T. Gumiński. Spotkanie promocyjne zgromadziło ponad 50 osób, wśród których nie zabrakło przedstawicieli władz miasta i powiatu, szkół i stowarzyszeń. Książkę wydano w nakładzie 250 egz., można ją otrzymać w siedzibie oddziału APW w Łowiczu przy ul. 3 Maja 1.

fot. Anna Raróg

Galeria


Autor: Rafał Sztarski

Data utworzenia: 2018-10-17

Data publikacji: 2018-10-17

Liczba odwiedzin: 229

 

MObywatelCyfryzacja KPRMFundacja Widzialni

Strona została opracowana w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

 

Skip to content