Ograniczenie działalności Archiwum Państwowego w Warszawie, w związku z koronawirusem, w dniach 12 – 25 marca 2020r.

11 mar 2020

W związku z opublikowaniem komunikatu sztabu kryzysowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego informującego o podjęciu zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie się szerzenia koronowirusa SARS-COV-2 i czasowym zamknięciu od 12 do 25 marca 2020 r. instytucji podległych Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Naczelny Dyrektor Archiwów Państwowych podjął decyzję o ograniczeniu działalności podległych mu archiwów państwowych.

W związku z tym informujemy, że pracownie Archiwum Państwowego w Warszawie przy ul. Krzywe Koło 7 oraz oddziałach zamiejscowych będą zamknięte w dniach 12 – 25 marca 2020 r.

Jednocześnie przypominamy, że ewidencja zasobu i skany wielu dokumentów dostępne są na portalu https://www.szukajwarchiwach.gov.pl/

Ponadto, w trosce o zdrowie Użytkowników i Pracowników, z uwagi na ryzyko epidemiologiczne, bardzo prosimy *o ograniczenie wizyt osobistych* w siedzibie Archiwum i oddziałach do niezbędnych przypadków, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.

Prosimy także o stosowanie komunikacji elektronicznej i telefonicznej jako alternatywy dla bezpośredniego kontaktu w Biurze Obsługi Klienta/Kancelarii i załatwiania spraw urzędowych.

W przypadku pojawienia się nowych wytycznych będziecie Państwo na bieżąco informowani.

Autor: Łukasz Paluch

Data utworzenia: 2020-03-11

Data publikacji: 2020-03-11

Liczba odwiedzin: 420

 

MObywatelCyfryzacja KPRMFundacja Widzialni

Strona została opracowana w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

 

Skip to content