Dyskusja o rewitalizacji Pragi

21 sty 2016

Zapraszamy na spotkanie poświęcone aktualnemu i ważnemu dla miasta i jego mieszkańców tematowi – rewitalizacji Pragi. Będzie ono dobrą okazją do poznania opinii osób na co dzień zajmujących się rewitalizacją, ochroną dziedzictwa kulturowego, ludzi związanych z Warszawą, którym nie jest obojętne, co się w niej dzieje.

W dyskusji udział wezmą:
Michał Krasucki (Biuro Stołecznego Konserwatora Zabytków), Adam Lisiecki (Muzeum Warszawskiej Pragi), Tomasz Peszke (Praskie Stowarzyszenie Mieszkańców „Michałów”), Joanna Porębska-Srebrna (architekt-urbanista, niezależny doradca ds. dziedzictwa i rewitalizacji), Krzysztof Tyszkiewicz (BBI Development, spółka realizująca inwestycję w Koneserze), dr hab. Paweł Możdżyński (Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW).

Prowadzenie: prof. Cezary Król, przewodniczący rady programowej „Kroniki Warszawy”

Organizatorzy: Redakcja półrocznika „Kronika Warszawy”, którego wydawcami są Archiwum Państwowe w Warszawie i Dom Spotkań z Historią, oraz Muzeum Warszawskiej Pragi, oddział Muzeum Warszawy.

3 lutego 2016, godz. 17:30
sala konferencyjna Muzeum Warszawskiej Pragi,
oddziału Muzeum Warszawy
ul. Targowa50/52

Więcej pod adresem:

http://muzeumpragi.muzeumwarszawy.pl/wydarzenia/o-rewitalizacji-pragi/

Galeria


Powiększ zdjęcie

Autor:

Data utworzenia: 2016-01-21

Data publikacji: 2016-01-21

Liczba odwiedzin: 342

 

MObywatelCyfryzacja KPRMFundacja Widzialni

Strona została opracowana w ramach projektu Polska Akademia Dostępności realizowanego przez Fundację Widzialni i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

 

Skip to content